ТОВ Агата-Україна

якісні меблі з усього світу
ТОВ Агата-Україна спеціалізується на оптовій торгівлі меблями. Ми успішно працюємо на меблевому ринку України з 02.02.2012 року.

Агата-Україна має міцні партнерські зв’язки з великою кількістю провідних виробників меблів світу. Це означає практично необмежені можливості по імпорту якісної меблів на ринок України за найкращими цінами.

Клієнтська база компанії це більш ніж 150 роздрібних салонів у всіх регіонах України. Ми співпрацюємо з торговими точками різних форматів, масштабів і в різних цінових сегментах. Це стало можливим завдяки широкому асортименту товарів і великій кількості виробників, з якими ми співпрацюємо.
Велика частина асортименту входить в складську програму. Ми сформували і постійно підтримуємо потужні товарні запаси. Це дозволяє оперативно забезпечувати потреби наших партнерів, а значить, посилює їх позиції на ринку.

Крім постійної роботи з роздрібними салонами, ми розвиваємо торгівлю в інтернеті. Інтернет-магазин меблів націлений на пряму роботу з роздрібним клієнтом. При цьому, ми цілком і повністю розраховуємо на співпрацю з нашими перевіреними партнерами на місцях. Кожен клієнт може розраховувати на сприяння і допомогу співробітників інтернет-магазину і консультантів в будь-якому нашому салоні.

Постійна робота над асортиментом, адекватне ціноутворення і пошук нових каналів збуту – головні пріоритети ТОВ Агата-Україна.

Ми раді знайомству з Вами, і щиро сподіваємося на результативну та взаємовигідну співпрацю.

Колектив Агата-Україна

Про нас