Умови використання

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт https://agatamebli.com.ua/ (далі «Агата меблі») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. Агата меблі не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Агата меблі в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Агата меблі не зобов’язана оновлювати їх. Агата меблі за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані.
У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтеся повідомити нам про це.

Авторське право

Перегляд та завантаження матеріалів з інтернет-магазину Агата меблі можливі лише в цілях особистого некомерційного користування. Ми вимагаємо, щоб користування цим Сайтом відбувалось за умов збереження авторського права на все, що розміщено на цьому Сайті. Забороняється копіювати або поширювати інформацію цього Сайту, використовуючи її для комерційних цілей. Поширення матеріалів з цього Сайту на інших сайтах заборонено. Агата меблі в залишає за собою право будь – коли змінювати послуги та матеріали, розміщені на цьому Сайті, а також, якщо дані застаріють, Агата меблі не зобов’язане їх оновлювати. За жодних обставин Агата меблі не несе відповідальність за збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли в результаті використання або неможливості використання цього Сайту.

Зворотний зв’язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Агата меблі може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Агата меблі не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Агата меблі. Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів.