Агата-Україна

Польські меблі

Польські меблі

Польські меблі.

Меблева промисловість Польщі визнана однією з найбільш успішних. На сьогоднішній день вона займає четверте місце за обсягом експорту меблів в світі. Частка ринку польських меблів, станом на 2015 рік становила 6,3% світових обсягів. Це солідний показник.

У 2004 році, польські меблі експортувалася в 133 країни, а вже в 2015 – в 161. Динаміка позитивна і зростання триває.

Найбільшу питому вагу в експорті меблевої промисловості займають деталі і фурнітура. У загальному обсязі частка цих товарів становить 27,5%. М’які меблі – 25,1%.

Основним споживачем польських меблів є країни ЄС. Обсяг закупівель меблів країнами Європейського Союзу займає 84%. Найбільші імпортери – Німеччина (37%), Великобританія (8%) і Франція (6%).

Успіх в Європі, продемонстрував потенціал польської продукції, і тепер ні у кого немає сумнівів, що польські меблевики здатні завоювати будь-які ринки.

Сьогодні меблеві компанії Польщі бачать величезний потенціал азіатських ринків, потужного ринку США і Південної Америки. Великі виробники ведуть активну роботу в цьому напрямку.

Меблі з Польщі – це висока якість та доступна ціна

Виробництва постійно модернізуються, асортимент зростає, а якість поліпшується.  Але головне – поляки навчилися робити приголомшливі меблі, за низькими цінами. Польські меблі в рази дешевші в порівнянні з продукцією інших країн Європи. Це вагомий аргумент для споживача.

Доказом успішно розвитку польської індустрії меблів, є просування своїх товарів на ринок Китаю. Найпотужніший ринок, величезні масштаби виробництва, перше місце в світі за обсягом виробництва меблів не завадили польським компаніям знайти нішу і на китайському ринку.

За оцінками експертів до 2020 року щорічне зростання експорту польських меблів складе в середньому 5,2%.

Цікаво, що останнім часом, з’явилася тенденція самостійного просування польських меблевих брендів на світових ринках. Якщо раніше, меблі, вироблена в Польщі, в основному, продавалася як приват-лейбли, в асортименті транснаціональних компаній, то сьогодні визнання приходить до сформованих польських брендів. Це говорить про якісну зміну основних гравців ринку.

Польські меблі
Меблеве виробництво у Польщі - це високий рівень використання сучасних технологій та потужний експортний потенціал

Необхідно відзначити, що високі темпи розвитку галузі стали можливі завдяки активній підтримці держави. Це відчутно в політиці пільгового оподаткування в сфері експорту, а також активній підтримці виробників на зовнішніх ринках.

Меблева промисловість в масштабах держави зайняла настільки важливе місце, що перетворилася в стратегічно важливий напрямок для уряду.

Польські меблі в Україні

Польські меблі давно відомі і популярні в Україні. За останні два десятиліття, величезна кількість українських сімей купували польські меблі в свої будинки. Фраза «польські меблі» означає для нас якість і прекрасний вибір і доступну ціну.

Компанія Агата-Україна має добре налагоджені партнерські відносини з найбільшими і успішними виробниками меблів в Польщі. Одними з найвідоміших є фабрики MebleWojcik, Forte Meble і Taranko. Величезна пропозиція тільки цих трьох компаній, здатна вирішити практично будь-які завдання по створенню сучасного інтер’єру, залишаючись при цьому в адекватному ціновому полі.