Agata-Sofa

М’які меблі Sinatra

М'які меблі Sinatra

М’які меблі Sinatra з колекції Agata Sofa, заслуговує на більш детальний розгляд. Sinatra вже зараз демонструє стійкі продажі, і немає сумнівів у тому, що вони будуть тільки зростати.

Що ж такого цікавого в цій моделі? Дійсно, з першого погляду ця м’які меблі не демонструє якихось помітних особливостей. Дуже звичний силует, практично класична подача. У салоні можна відразу й не помітити.

М'які меблі Sinatra

Але «друге прочитання» відразу переводить цю модель в ймовірні кандидати на покупку.

Як тільки починаєш приміряти цей набір м’яких меблів до конкретного приміщення, відразу змінюються пріоритети.
По-перше, купуючи шкіряні м’які меблі, покупець часто налаштований досить консервативно. Кожний набір – річ недешева, надовго, і, серед інших вимог, повинна мати «запас міцності» на випадок можливої ​​зміни інтер’єру.

По-друге, у значної частини покупців є певне уявлення про те, як повинен виглядати шкіряний диван, або куточок. І це уявлення, часто далеко від експериментів. Новизна як би і заохочується, але в «міру».
От саме таку «міру» і вдалося витримати в моделі Sinatra. Дуже делікатна імпровізація з швів і об’ємних елементів на посадочних місцях, акуратні форми, і очікувана ергономіка.
Все інше – просто ідеально. Розміри – відповідні для будь-яких приміщень, якість шкіри – чудове, в дивані механізм для постійного сну, крісла з функцією «реклайнер». Є в нашій пропозиції і варіант кутового дивана.

М’які меблі Sinatra – це влучне попадання в потреби цільової аудиторії забезпечує стабільні продажі. Споживач задоволений, а це головне!

Sinatra 7 Диван кутовий 2890

92313 грн
ш. 300 см | в. 95 см | г. 196 см

Sinatra Диван

55809 грн
ш. 204 см | в. 100 см | г. 98 см

Sinatra Крісло

36426 грн
ш. 109 см | в. 92 см | г. 98 см