Меблі Wojcik
Меблі Wojcik - 1 » Агата Меблі
MEBLEWOJCIK
Меблі Wojcik. Перший завод був заснований столяром Лешеком Войціком у 1986 році. З тих пір компанія перебуває в руках сім’ї Войцік, і вона включає 3 сучасні фабрики, розташовані в Ельблонгу, які спеціалізуються на виробництві коробних меблів для самостійного монтажу. Щомісяця наші меблі виходять на понад 20 ринків, переважно європейських, таких як Польща, Німеччина, Австрія, Великобританія, Швейцарія, Чехія, Словаччина, Білорусь, Україна та багато інших. Територія складається з сучасного машинного парку авторитетних виробників (HOMAG, SCM) та високого складу, оснащеного вдосконаленою ІТ-системою WMS. Як результат, наша пропозиція характеризується високим рівнем якості виробництва та логістичного обслуговування. Щомісяця ми використовуємо понад 11 тисяч. м 3 плит, а наші виробничі лінії залишають понад 50 тисяч. предмети меблів. Наші співробітники – це досвідчена команда з понад 1400 людей, яка працює над найповнішим сервісом за замовленнями наших клієнтів. Завдяки розробленій програмі навчання та навчання на наших заводах, ми посідаємо одне з найпопулярніших роботодавців у регіоні. Ми часто уявляємо виробництво меблів як досить складний ручний процес, що вимагає 100% залучення столяра до створення цілісного предмету меблів. Переконайтесь самі, як виглядає сучасне виробництво меблів на заводах Меблі Wojcik.

ПЕРЕВАГИ

Меблі Wojcik - 2 » Агата Меблі

ВИСОКА ЯКІСТЬ

Всі меблі з колекції “Меблі Wojcik” виготовлена з високоякісної ламінованої плити, яка характеризується стійкістю до пошкоджень, подряпин і впливу високої температури і вологи. Це робить меблі довговічною і дозволяють їй зберігати свій елегантний зовнішній вигляд.

Меблі Wojcik - 4 » Агата Меблі

ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Відстежуючи нові тенденції в дизайні, смаки і очікування Клієнтів, ми створюємо авторські та оригінальні проекти, які поєднують в собі красу, елегантність і функціональність. Ми намагаємося використовувати інноваційні ідеї, привабливу забарвлення і естетичні матеріали.

Меблі Wojcik - 6 » Агата Меблі

НАГОРОДИ

Марка Меблі Wojcik “була неодноразово відзначена в конкурсах, іміджевих та престижних рейтингах, а колекції меблів бренду отримали безліч нагород, які свідчать про визнання продукції нашої компанії.

Меблі Wojcik - 8 » Агата Меблі

ДОСТУПНА ЦІНА

Бажаючи запропонувати оригінальний продукт, з найвищими експлуатаційними якостями і стилістичними особливостями, ми не забуваємо, що він повинен бути доступним за ціною.

Meblewojcik

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Вже на стадії розробки ідеї і проекту, ми докладаємо всіх зусиль, щоб меблі наших колекцій давала свободу і гнучкість створення простору в квартирах і будинках наших Клієнтів і нічим їх не обмежувала.

Меблі Wojcik - 11 » Агата Меблі

ТРАДИЦІЯ І ДОСВІД

Наші фабрики виробляють меблі для Клієнтів з усього світу вже більше 25 лет.Бесценний досвід, постійний розвиток, прагнення до інновацій і досконалості дозволяють нам пропонувати все більш цікаві колекції меблів.

Меблі Wojcik - 13 » Агата Меблі

ПРОФЕСІЙНІСТЬ

В даний час на двох підприємствах працюють понад 1400 осіб. Наші співробітники-це професійний і досвідчений колектив, який бере активну участь в розвиток продукту і обслуговування Клієнта від виробництва меблів, і закінчуючи її доставкою додому.

Меблі Wojcik - 15 » Агата Меблі

ТУРБОТА ПРО ДОВКІЛЛЯ

Наші заводи використовують технології, які дозволяють виробляти меблі без шкоди для навколишнього середовища. Багаторічна співпраця з перевіреними і надійними постачальниками дозволяє детально відстежувати походження сировини, використовуваного в нашому виробництві.

ІСТОРІЯ

1986
Меблі Wojcik - Історія появи компанії

Столярна майстерня Лешека Вуйчика

Офіційний початок діяльності компанії Меблі Wojcik – 2008 рік. Однак реальний старт бізнесу почався набагато раніше. Ще в 1986 році пан Лешек Вуйчік заснував своє перше виробництво, це була «Столярна майстерня Лешека Вуйчика».

Все починалося з невеликої майстерні в 250 квадратів. Саме тут почалася Велика історія успіху компанії MebleWojcik.
Це починання було досить сміливим і ризикованим для тих років. У Польщі функціонували переважно великі, державні компанії. Серійне виробництво меблів приватним бізнесом, в той час була небажана. У держави була фактична монополія на масове виробництво, а ті деякі, які намагалися почати свою справу боролися з різноманітними заборонами і обмеженнями. Були складнощі у всьому. Починаючи з оформлення персоналу на роботу і закінчуючи забороною продавати меблі таких виробників в державних магазинах. Але це не зупинило засновника компанії. Починалися часи приватного капіталу. Влада слабшала, свобод ставало більше, народжувалися нові способи продажів. Це появи кооперативних магазинів, і активний продаж меблів на ринках, прямо з автомобілів.
1994-1998
Розвиток компанії Меблі Wojcik

Час нових можливостей.

Нові можливості дали початковий зростання виробничих потужностей. Сформувався колектив, налагодилася робота, був отриманий досвід в розробці модельного ряду.

Справжній прорив компанія здійснила в 1994-1995 роках, коли були відкриті ринки країн колишнього СРСР. Завдяки продуманій політиці і постійним інвестиціям компанія змогла скористатися сприятливою ситуацією і стала потужним експортером меблів.
У 1997 році, розширилося виробництво. Був побудований новий цех площею 2000 м.кв., і придбано новітнє обладнання.
Не обійшлося і без труднощів. У 1998 році, внаслідок введення нових митних правил був практично зупинений експорт в Росію. На той момент частка експорту була занадто великою для компанії, щоб пройти безболісно. Але саме ця обставина стала поворотним в історії фірми. Жорсткий виклик був прийнятий, і, незабаром, були знайдені нові ринки. Після успішної модернізації виробництва і змін маркетингової політики, меблі Wojcik з'явилася на ринках Європи.
Країни балканського регіону, Чехія, Словаччина, країни Балтії, а також Австрія і Німеччина взяли продукцію компанії на свої ринки. Вдалий модельний, ряд, чудову якість і доступна ціна підкорили Європу. Це була велика перемога всього колективу!
2000-2008
Меблі Wojcik - історія успіху

Зростання і подолання.

У 2000 році компанія ввела в експлуатацію ще одне виробниче приміщення площею 2000 м.кв. і додані офісні площі.

Але цей рік приніс нову неприємність - пожежа. Вогнем було знищено величезну кількість обладнання і матеріалів. Це був страшний удар для компанії.
Але, і в цей раз, завдяки колективу і партнерам компанії, всього за рік все було відновлено.
Наступні роки були насичені постійними подіями, пов'язаними з інвестиціями, зростанням і розширенням. Нові цеху, обладнання, складські площі ... Про темпи зростання говорить кількість виробленої продукції. У 2005 році виробництво меблів зросло в 4 рази в порівнянні з 2002-м. в 2008 році на ринку з'явилася торгова марка ``MebleWojcik``.
2010-2014
Меблі Wojcik - сучасне технологічне виробництво

Впровадження сучасних технологій.

У 2010 році компанія залучила додаткові інвестиції. Були розширені обидві фабрики і склади. Таким чином, загальна площа фабрик досягла 51 000 м.кв.

У 2012 році, обороти компанії досягли таких обсягів, що потрібен був логістичний центр.
Це сучасний високотехнологічний центр з організації руху товару. Обладнаний за новітніми технологіями, він має величезну пропускну здатність і дозволив забезпечити безперебійну роботу по відвантаженню готової продукції. Центр має площу 6000 м.кв. висоту 16 метрів і 7 рівнів зберігання. Це дозволило розмістити до 10 000 піддонів з готовою продукцією.
Але на цьому розвиток компанії не припинилося. У 2014 році знову було залучено інвестиції і побудовано нове виробництво - ZuLawska Фабрика Меблів.
Нова фабрика займає 18 000 м. Кв. і спеціалізується на виробництві меблевих фасадів для кухонь.

КОЛЕКЦІЇ

Популярні колекції від компанії MebleWojck
успіх та визнання

НАГОРОДИ

Найкращі в дизайні, розвитку, патрнерстві та веденні бізнесу
Meblewojcik

Нагорода Acanthus Aureus
Кращий стенд на виставці Познань 2016

Статуеткою нагороджуються виставкові стенди, архітектурні та графічні рішення яких, покращують сприйняття загального іміджу компанії споживачем.

Meblewojcik

Премія ``Газель Бізнесу 2015»
Меблева фабрика Wojcik

Одна з фабрик нашого бренду, увійшла в число лауреатів цього року. Фабрика Wojcik втретє в історії завоювала цей титул.

Meblewojcik

``Меблевий діамант 2016``
колекція Toronto

Одна з останніх колекцій фабрики Wojcik отримала престижне звання “Меблевий Діамант 2016”, в категорії Простір Вітальні.

Meblewojcik

``Продукт Року 2016``
колекція Toronto

Колекція Торонто була оцінена в черговий раз. Вона отримала престижну нагороду “Продукт Року 2016” в категорії Салон! Ще одна перемога в конкурсі. організованому галузевим журналом “Меблі Плюс”

Meblewojcik

``Золота Медаль 2016`` | колекція Торонто

Програма Торонто отримала чергову оцінку. На цей раз це унікальна нагорода – “Золота Медаль Міжнародної познанської Ярмарки 2016” на Виставці Meble Polska. Це найпрестижніша, відома нагорода міжнародної виставки, яка може похвалитися багаторічною історією, а також великим визнанням серед вітчизняних і зарубіжних учасників.

Meblewojcik

Нагорода ``Орли Експорту`` | Конкурс кращих експортерів

Регіональний Орел Експорту – престижна нагорода, що присуджується компаніям, що динамічно розвиває експорт. Мета конкурсу, організованого журналом Rzeczpospolita, Gremi Business Communication Sp. z o.o – розвиток і стимулювання польського експорту. Ця нагорода демонструє якусь силу має меблеву справу, і яку важливу роль воно відіграє в польській економіці.

Meblewojcik

``Парус Розвитку`` | Нагорода колекції Торонто

Парус Розвитку – це нагорода, головною ідеєю якої, є підтримка підприємств меблевої промисловості, творчість, інноваційний підхід, інноваційне мислення яких, можуть стати поштовхом до розвитку всієї галузі. На думку експертів, крім іншого, марка Меблі Wojcik, завдяки своїм творчим і інноваційним продуктам, може визначати нові напрямки розвитку меблевої промисловості.

Meblewojcik

``Продукт року 2015» журналу ``Меблі Плюс``

Журнал Меблі Плюс в конкурсі “Продукт Року 2015№ присуджує нагороди продуктам, що відрізняється сучасним дизайном, якістю виконання і вартістю. Колекція Summer отримала нагороду в категорії” Салон “. Елегантна колекція, з дизайном, натхненним натуральним деревом, ідеально підходить для багатьох інтер’єрів.

Meblewojcik

``Меблевий діамант 2015» | колекція Summer

Колекція Summer отримала назву “Діамант Меблів 2015» в категорії Простір Вітальні. Конкурс організований БІЗНЕС журнал meble.pl і портал meble.pl. Нагорода є підтвердженням чудового дизайну, оригінальності вироблених меблів, ідеального іміджу виробника, а також одностайної оцінки клієнтів і експертів.

Meblewojcik

Рейтинг читачів журналу ``Час дизайну``

Тумба приліжкова Linate отримала Золоту Медаль Гран-Прі в Рейтингу Читачів Журналу “Час дизайну”. Нагорода присуджується читачами, які цілий рік оцінюють окремі предмети меблів. Тумба отримала нагороди в наступних номінаціях: Дизайн, Матеріал, Функціональність і варті своєї ціни.

Meblewojcik

``Надійні для Бізнесу``

Фабрика Меблів Wojcik Sp. z o. o., один з виробників марки Меблі W? jcik, отримала престижний знак відмінності: Вармінсько – Мазурський Сертифікат Надійні для Бізнесу. Він присуджується в рамках програми Сумлінність, яка спрямована на створення і зміцнення сумлінних дій в рамках чотирьох областей: бізнесу, органів місцевого самоврядування, установ та охорони здоров’я. Лауреати проекту – це фірми і установи, які в повсякденній діяльності доводять, що є суб’єктами, гідними довіри.

Meblewojcik

``Опора Польської Економіки``

Марка Меблі Wojcik “стала лауреатом престижної премії” Опора Польської Економіки “, посівши друге місце в Вармінсько-Мазурське. У конкурсі були нагороджені компанії, діяльність яких в значній мірі сприяє розвитку підприємництва в даному районі. Опора Польської Економіки” організована журналом “Пульс Бізнесу “у співпраці з дослідницькою фірмою ARC Ринок і Думка. Лауреатів нагороди вибирали представники органів місцевого самоврядування в даному регіоні.

Meblewojcik

``Продукт 2014 Года`` | Коллекция Lario

Коллекция Lario получила награду в конкурсе “Продукт Года 2014” в категории Салон. Жюри присуждает награды продуктам, отличающимся современным дизайном, качеством исполнения и стоимостью. Конкурс организован журналом “Мебель Плюс”.

Meblewojcik

``Газель Бизнеса 2013``

Фабрика Мебели Wojcik во второй раз получила звание “Газель Бизнеса” в конкурсе, организованном журналом “Пульс Бизнеса”. Цель конкурса-выделить наиболее динамично развивающиеся малые и средние предприятия.

Meblewojcik

``Бриллиант мебельной промышленности 2014`` | Коллекция Lario

Коллекция Lario получила название “Бриллиант Мебели 2014” в категории Пространство Гостиной. Награда является подтверждением превосходного дизайна, оригинальности производимой мебели, идеального имиджа производителя, а также единого восприятия клиентов и экспертов. Конкурс организован БИЗНЕС журнал meble.pl и портал meble.pl

Meblewojcik

Продукт рекомендований до конкурсу ``Кращий зразок 2013`` | колекція Linate

Програми Linate і Fan Faro виявилися в складі продуктів, номінованих Інститутом Промислового Дизайну на звання “Хороший дизайн 2013”. Інститут оцінки та рівень продукції з областей: будинок, робота, громадськість, послуги, нові технології, графіка, упаковка і нові матеріали. Колекції марки Меблі W? Jcik виявилися в складі кількох десятків продуктів і оцінені за високу якість дизайну.

Meblewojcik

2 місце в Рейтингу виробників Корпусний Меблів 2013

Марка Меблі Wojcik вийшла на 2-е місце в Рейтингу конкурсу Виробників Корпусний Меблів, організованого журналом Меблі Плюс. Це один з найбільш об’єктивних конкурсів в меблевій промисловості. Представники меблевих салонів проводять оцінку окремих постачальників по 10 бальній шкалі, беручи до уваги, зокрема : якість торговельних контактів, якість гарантійного та післягарантійного обслуговування або обсяг обороту, досягнутого салоном протягом певного часу.

Meblewojcik

``Золота Сімка Мебельной Промисловості``

Бренд Меблі Wojcik виявився серед Золотий Сімки Мебельной Промисловості. Це компанії, рекомендовані порталом TVEXPO за інновації і високу якість. Меблі Wojcik “отримав цю нагороду в категорії Меблі для віталень, за меблі, яка поєднує в собі високу якість, оригінальний дизайн і доступну ціну.

Meblewojcik

``Золота Медаль`` на МІЖНАРОДНОЇ Виставці Меблів MEBLE POLSKA 2013 | Колекції Linate і Madras

Колекції Linate і Madras марки Меблі Wojcik “були нагороджені Золотою Медаллю MTP. Нагорода присуджується продуктам, які відповідають критеріям високої якості, сучасності, інновацій, який формується на основі першокласних технологій. Оцінку виробляє Суд журі конкурсу, що складається з видатних фахівців меблевої галузі.

Meblewojcik

``Продукт року 2013`` | колекція Porto

Журнал Меблі Плюс присуджує нагороди продуктам, що відрізняється сучасним дизайном, якістю виконання і вартістю. Система “Porto” марки Меблі Wojcik “отримав нагороду в категорії їдальня.

Meblewojcik

``Лучший дизайн 2013`` | Коллекция Linate

У конкурсі Кращий Дизайн 2013 категорії “Життєве Простір” приз отримала колекція Linate Меблі Wojcik. Linate була високо оцінена, за концепцію і сміливе поєднання кольорів (білий з аплікаціями кольору “Трюфель”), а також використання практичних і сучасних рішень, наприклад, напрямні в ящиках з тихим закриттям і ергономічні рішення. Журі конкурсу, до складу якого увійшло 100 архітекторів і дизайнерів інтер’єру, виділив понад 44 товарів в 10 категоріях.Конкурс спрямований на виявлення найбільш цікавих продуктів, обладнання та декору.

Meblewojcik

Рейтинг Виробників Корпусний Меблів - 3 місце

Меблі Wojcik “зайняла другий рік поспіль високі 3-е місце в Рейтингу Виробників Корпусний Меблів, організованому журналом Меблі Плюс. Це найбільш незалежний рейтинг в меблевій галузі – в першу чергу через критерії оцінки і журі, яке складається з представників меблевих салонів. В 10-ти бальною шкалою роблять оцінок окремих постачальників, беручи до уваги такі цінності, як якість меблів, рівень обслуговування і співпраці.

Meblewojcik

``Алмаз Форбса 2012``

Фабрика Меблів Wojcik Sp. z o. o., один з виробників марки Меблі Wojcik “, була нагороджена престижною нагородою” Алмаз Forbes “2012 року. Нагорода присуджується компаніям, які тільки збільшують вартість своїх оборотів. Фірма нагороджена в категорії” середніх “підприємств. У конкурсі враховуються такі чинники як: рентабельність , поточна ліквідність, фінансова стабільність і фінансові результати і значення власного капіталу в період з 2008 – 2010 року.

Meblewojcik

``Діамант Мебельной Промисловості 2012``

Шостий випуск конкурсу визначила кращі на польському ринку продукти в декількох категоріях. Нагорода “Діамант Меблів” є підтвердженням відмінного дизайну і оригінальності вироблених меблів, аксесуарів, напівфабрикатів і компонентів для меблевої, ідеального іміджу виробника і чіткого сприйняття клієнтів і експертів.

Meblewojcik

``Продукт года 2012`` журналу ``Меблі Плюс | Колекція Cova

Журнал Меблі Плюс присуджує нагороди продуктам, що відрізняється сучасним дизайном, якістю виконання і вартістю. Система Cova марки Меблі Wojcik “, отримав нагороду в категорії вітальні. Колекція характеризується плоскими, масивними рамами, які – за даними журналу” Меблі Плюс “- прекрасно поєднуються із закругленими фасадами і елегантним декором ясена.

Meblewojcik

Відзнака за Заслуги для Воєводства Вармінсько-Мазурського воєводства

27 вересня 2011 року, був нагороджений Генеральний директор Фабрики меблів КОМПАНІЯ Sp. z o. o. Лешек Вуйчік і “WOJCIK”, Відзнака-це одноступінчасті нагорода присуджується за особливі заслуги для розвитку Вармінсько – Мазурське, які виходять за основні професійні обов’язки і здійснювати, приносить відчутну користь жителям регіону Вармії і Мазур.

Meblewojcik

Нагорода ``Лідер Підприємництва``

Лідер Підприємництва “Роботодавець – Менеджер – Людина”, і ця назва присвоюється в Вармінсько-Мазурське для компаній, які не здалися в умовах кризи і не скоротили зайнятості. Отримали підприємства, які мають істотний вплив на розвиток і динаміку регіональної економіки, а також є ключовим роботодавцем регіону.

Meblewojcik

Нагорода ``Краща Маркетингова Ідея``

Торгова марка Меблі Wojcik “була удостоєна премії” Краща Маркетингова Ідея “на Міжнародній Меблевої Виставці в Оструді. Нагорода була присуджена за ефективність і узгодженість маркетингових інструментів і швидку побудову сильної мережі дистрибуції. Бренд протягом трьох років свого існування завоювала безліч вірних шанувальників свого дизайну.

Meblewojcik

``Хороша Компанія 2011`` журналу Rzeczpospolita

Другий рік поспіль Wojcik меблева Фабрика увійшла в число 20 компаній, нагороджених редакцією журналу Rzeczpospolita титулом “Доброю Компанії”. Конкурс оцінює найбільш швидко розвиваються компанії, а також, здатність до модернізації до потреб ринку. У 2011 році Фабрика меблів Wojcik отримала цю назву, як єдине меблеве підприємство.

Meblewojcik

``Газель Бізнесу 2010``

Меблева фабрика Wojcik отримала звання “Газель Бізнесу” в конкурсі, організованому журналом “Пульс Бізнесу”. Мета конкурсу-виділити найбільш динамічно розвиваються малих і середніх підприємств.

Meblewojcik

``Хороша Компанія 2010`` журналу Rzeczpospolita

Фабрика Меблів Wojcik отримала звання “Доброю Компанії”, що присуджується щорічно журналом Республіка. При виборі переможців враховується динаміка продажів, прибутковість, зростання активів і капіталу, а також потенціал розвитку компанії. У числі 20 кращих компаній Wojcik, вона була єдиною з меблевої галузі.

Meblewojcik

Золота Медаль Міжнародної Познанської Ярмарки | колекція Venti

Золота Медаль MTP – це найбільш престижна нагорода міжнародної виставки, яка може похвалитися репутацією і традиціями, а також великим визнанням серед вітчизняних і зарубіжних учасників. Wojcik меблева Фабрика отримала Золоту Медаль за спальню Venti.

Meblewojcik

``Продукт Року 2010`` журналу ``Меблі Плюс``

Фабрика Меблів Wojcik отримала 2-е місце в конкурсі журналу “Меблі Плюс” Продукт Року 2010 “за колекцію Xenon. Звання це присуджується продуктам, що відрізняється, зокрема: високими експлуатаційними і естетичними достоїнствами, високою якістю виготовлення, новизною застосованих рішень.

Meblewojcik

``Компанія Року 2009`` журналу ``Меблі Плюс

Wojcik меблева Фабрика отримала звання “Компанія Року” в конкурсі, організованому журналом “Меблі Плюс”, випередевши такі відомі бренди, як Bydgoskie Fabrybki Меблів Black Red White.