Меблі для вітальні

Меблі Tiziano

Меблі Tiziano

Меблі Tiziano

Уже декілька років поспіль меблі Tiziano встановлюють усі мислимі та немислимі рекорди з продажів. Тепер, коли успіх такий очевидний, можна обговорювати причини та аналізувати. Проте, з самого початку, оцінки фахівців не були занадто оптимістичними.

Історія

Декілька років тому, польська компанія Forte Meble (Меблі Форте) розпочала виробництво колекція меблів для вітальні під назвою Tiziano.

Варто зауважити, Forte – авторитетний виробник корпусних меблів, які користуються популярністю в Європі і в Україні.
Ще до початку випуску Tiziano, фабрика Форте видала немало бестселерів на ринок. Дизайнерська група Forte, і раніше відрізнялася продуктивністю та оригінальним підходом. Але у ситуації з колекцією Tiziano – результати явно перевищили усі найсміливіші очікування.

Tiziano. Секрети успіху.

Ми, звичайно, спробуємо розкласти все по поличках, і з’ясувати чому саме меблі Tiziano так подобаються покупцям. Але, з самого початку мусимо визнати – все це будуть лише припущення, які можна піддати критиці та сумнівам.

елементи більшого розміру

БІЛЬШЕ - ОЗНАЧАЄ ВИРАЗНІШЕ

Деякі особливості, а саме візуально великі елементи, були помічені одразу.
Насправді, габаритні розміри елементів колекції не є аж такими великими. На декілька сантиметрів ширше, на декілька вище, але ці додаткові сантиметри радикально змінити сприйняття.

Внаслідок цих змін, меблі Tiziano отримали певну “монументальність”. Кожен комод чи вітрина отримали значущість та збільшили свій естетичний вплив на загальний характер приміщення.

Тепер, підбірка меблів у вітальні може бути меншою у кількісному вимірі, натомість, кожен елемент виглядає виразніше.

Меблі Tiziano
бежевий такий популярний

ПЕРЕМОГА КОЛЬОРУ

А от вплив кольорової гами – не був такий очевидний. На момент старту продажів трендом на меблевому ринку був білий, ну і традиційні темні кольори утримували значну долю ринку. Бежевий, що, насправді завжди був популярний та звичний – часто обирався як основний колір приміщення. У цьому тоні вибирали шпалери та фарбували стіни. На фоні популярних меблевих колекцій у сміливих білосніжних кольорах – бежевий виглядав нудним і банальним.

Так вважали експерти.
Але ринок вибухнув!

Тонка гра бежевих відтінків, що перепліталися у глянцевих фасадах, багатій текстурі корпусу і дерев’яних ручках виявилася неймовірно привабливою і захопила уяву українських покупців.

Меблі Tiziano
плавні лінії та форми

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Ще однією несподіванкою стали лінії та форми.

Меблі Tiziano – це не про мінімалістичну виваженість. Прямолінійність контурів пом’якшена ледь помітними заокругленнями та плавними переходами. Вони реалізовані у формах накладок на фасадній частині корпусів та у гармонійних вигинах фасадів.

Декоративні ручки

І, звичайно, декоративні ручки. Саме вони є чільним елементом, який докорінно змінює сприйняття дизайну колекції. Вона сприймається швидше як традиційна, хоча і має усі ознаки сучасного дизайну.
Універсальність дизайну розширила коло потенційних покупців. Це стосується і естетичного виміру і навіть вікового. Аудиторія покупців Tiziano вражає широтою.

Меблі Tiziano
магія світла зачаровує

ДОДАТКОВЕ ОСВІТЛЕННЯ

До переліку визначних особливостей, сміливо можна додати декоративне освітлення. Приємне та м’яке світло розливається всередині вітрин, створюючи магічну атмосферу, що перетворює звичайні речі на цінності чи реліквії. А м’яке підсвічування контурів декоративних ручок – виглядає неперевершено і, при цьому, солідно.

Меблі Tiziano
розміри та функціональність

ВИБІР ЕЛЕМЕНТІВ

Ще одна вражаюча особливість цих меблів – напрочуд вдалий набір елементів. Ключові позиції,такі як вітрини, комоди, та телевізійні тумби, пропонуються у декількох розмірах. Розміри та пропорції елементів колекції підібрані настільки вдало, що дозволяють дуже легко підібрати необхідну за розмірами конфігурацію. Не можна пропустити і можливість вибору елементів з “глухими” фасадами.

Можливість зберігання речей, не призначених для огляду – залишається актуальною.

Спальня Tiziano

Успіх меблів Tiziano був такий швидкий та беззаперечний, що невдовзі колекція отримала логічне продовження. Тепер вона поповнилася декількома елементами для спальні. Стильне ліжко, приліжкові тумби, невеличкий комод та велика шафа для одягу – є все, що потрібно для затишної спальні.

Меблі Tiziano

Сьогодні меблі Tiziano – впевнений лідер продажів у своєму сегменті. Захоплює не лише загальний обсяг реалізації, але і його стабільне зростання. Продовжує дивувати георафія продажів. Колекція однаково добре продається в усіх частинах країни, а також показує гарні результати незалежно від розмірів міста.

Такі вихідні дані сприяють плануванню і оптимізації логістичних процесів. Меблі Tiziano – вже давно є нашою складською програмою. Постійна наявнсіть товарів на складі спрощує нашу роботу і скорочує час виконання замовлень для наших дилерів.

 

Поява, розвиток і стан теперішній стан справ дозволяють оцінити успіх колекції, як безпрецедентний. Приклади такого шаленого успіху можна порахувати на пальцях однієї руки. І тим цінніша ця перемога.

Меблі Tiziano показали унікальні результати і продовжують знаходитися на меблевому Олімпі і до цього часу.

Де купити меблі Tiziano

Замовити та придбати меблі Tiziano Ви також можете на нашому сайті перейшовши за посиланням.