Меблі Taranko
Меблі Taranko - 1 » Агата Меблі
TARANKO
Меблі Taranko – краса форми та міцна робота – це те, чим ми керуємось у своїй роботі протягом тривалого часу.

Для тих, хто хоче побудувати унікальну композицію у своїй квартирі, ми пропонуємо широкий асортимент товарів для їдальні, спальні та вітальні. Ми розробляємо свої меблі з просторими, сучасними та стильними інтер’єрами, в яких кожен може почуватись як вдома. Для їх створення ми використовуємо ретельно підібрану деревину та натуральні шпони, краса яких розкривається під шарами відповідно підібраних кольорів.

Меблі для спальні створені для забезпечення комфорту та відображення особистої зони у вашому домі. Різноманітність розмірів шаф, шаф, комодів та туалетних столиків дозволяє оформити гарний гардероб на замовлення. Ліжко з високим узголів’ям, оброблене виразною тканиною, стане незамінним елементом усього поєднання.

Простір у вітальні чи їдальні – це місце для функціональних меблів, серед яких йде наше повсякденне життя. Кольори інтер’єру, як і колір меблів, можуть змінити вираз приміщення до невпізнання. Засклені вітрини дозволять точно показувати ваші улюблені прикраси, а освітлені інтер’єри твердих тіл ще більше підкреслять цей ефект. Вибір правильного столу, стільців або диванів важливий, оскільки це дає нам комфорт і гармонію духу.

Ми присвячуємо нашу спільну роботу тим, хто цінує унікальність форми та точність обробки. Усі технологічні процеси контролюються досвідченою та добре навченою командою дизайнерів, технологів та виробничих робітників. Процес створення наших меблів базується на перевірених методах столярних робіт та передових технологіях у нашій галузі.

КОЛЕКЦІЇ

Популярні колекції від компанії Taranko

Історія фабрики Taranko

ІСТОРІЯ НЕЙМОВІРНОГО УСПІХУ
Солідні меблі для достойних людей – так можна коротко охарактеризувати нішу, яку зайняла фабрика на меблевому ринку.
Колекції, що випускаються фабрикою, виконані в різній сілістіке, але всі вони, незалежно від дизайну і стилю, зроблені грунтовно і добротно.

Історія меблевої фабрики Таранко (Taranko) налічує кілька десятиліть.
Кілька десятиліть розвитку, подолання, щоденної роботи великого колективу меблевиків, об’єднаних однією метою – створення красивої і якісної меблів.

Фабрика Таранко знаходиться в невеликому містечку Мораг, в північній частині Польщі. Потрібно відзначити, що польські виробники займають лідируючі позиції в Європі по виробництву меблів, і саме в північній частині Польщі, знаходиться багато найвідоміші з них.
Концентрація меблевих виробництв в регіоні означає високий рівень конкуренції. Розслаблятися ніколи, колеги наступають на п’яти, постійно розробляючи нові колекції і підвищуючи рівень якості.
В умовах такої щільної конкуренції можна бути успішним, пропонуючи меблі тільки найвищої якості і з гідним дизайном.

Меблі Taranko в Польщі

Солідні меблі для достойних людей – так можна коротко охарактеризувати нішу, яку зайняла фабрика на меблевому ринку.
Колекції, що випускаються фабрикою, виконані в різній сілістіке, але всі вони, незалежно від дизайну і стилю, зроблені грунтовно і добротно.
І справа не в якості матеріалів, збирання і фурнітури. Мова в самому підході до створення меблів.

Меблі Taranko – для грунтовних, що відбулися особистостей.
Для покупців, що володіють певним укладом життя, і розумінням справжніх життєвих цінностей.
Для людей які люблять життя, і вміють створювати затишок для себе і своїх близьких.

Цією грунтовністю і добротністю “дихають” все колекції Taranko, незалежно від стилю або часу виробництва.
Така концепція повністю себе виправдала на польському ринку. Незважаючи на сильну конкуренцію і величезна пропозиція, фабрика Таранков, зайняла міцне місце серед кращих меблевиків країни. Популярність фабрики зростає з кожним роком, і не тільки в Польщі, а й в інших країнах. Експорт продукції Таранков тільки збільшується.
Асортимент фабрики Таранков
Сьогоднішня пропозиція фабрики Таранков – це трохи більше двох десятків колекцій. Це не так багато, для фабрики з такою солідною історією. І цей факт теж є показником зваженого підходу до розробки модельного ряду. Кожна колекція виношується довго. Продумується кожна деталь, кожен нюанс.
Процес проектування супроводжується ретельним вивченням тенденцій меблевого ринку, вивченням нових технологій і матеріалів та роботою над помилками.
Але в круговерті технологічних нововведень і модних віянь, дизайнери фабрики ніколи не втрачають головну ідею – добротність і якість. Іноді це сприймається як зайва консервативність, але проходить кілька років, і приходить розуміння, що все зроблено правильно.
Будь-яка колекція фабрики Таранков завжди виглядає актуально.

колекції з відзнаками

НАГОРОДИ

Деякі з колекцій, які вже стали класикою отримали престижні нагороди за особливий дизайн.
taranko-zolotaja-medal-za-kollekciju-barselona

Золота медаль за колекцію Барселона

taranko-zolotaja-medal-za-kollekciju-milano

Золота медаль за колекцію Милано

taranko-zolotaja-medal-za-kollekciju-neptun

Золота медаль за колекцію Нептун

taranko-zolotaja-medal-za-kollekciju-verona

Золота медаль за колекцію Верона

taranko-zolotaja-medal-za-kollekciju-versal

Золота медаль за колекцію Версаль

taranko-zolotaja-medal-za-spalnju-i-garderobnuju-verona

Золота медаль за колекцію Верона