Меблі для вітальні

Меблі Linate. Твій новий настрій!

Меблі Linate. Твій новий настрій!

Меблі Linate

Зовсім недавно ми опублікували на нашому сайті матеріал про нові колекції меблів від компанії Wojcik (Войчик). І буквально на наступний день після публікації, нам почали надходити питання про новинки, особливо – про меблі Linate.

Ця колекція викликала найбільший інтерес покупців. Цікавим є той факт, що ця колекція привернула увагу і роздрібних покупців і наших дилерів. Такий яскравий інтерес до колекції заслуговує на особливу увагу і окремого розгляду.

Меблі Linate. Твій новий настрій!
Колекція меблів Linate - для святкового настрою вітальні!

Отже, що ж являють собою меблі Linate (Лінат)?
Колекція складається з 16 елементів, призначених для вітальні або їдальні. Вітрини, комоди, РТВ-тумби, полиці… На перший погляд, звичайні модульні меблі. Але відмінності є, і досить істотні.
Перше що варто відзначити – це кольорова гамма і покриття.

Меблі Linate. Твій новий настрій!

Неймовірно білий глянець фасадів відразу привертає увагу. Комерційна назва кольору – «альпійський білий». Він виглядає дійсно круто і дорого. Створенню такого враження сприяє і якість МДФ плити. Меблі Linate (Лінат) – виглядають набагато дорожче своєї реальної вартості. Колір-компаньйон, який використовується для вставок і внутрішньої обробки, теж не простий. Трюфель – справжній тренд останніх років в найрізноманітніших сферах дизайну від автомобілебудування до авторських весільних нарядів.

Меблі Linate. Твій новий настрій!

Наступна «фішка» колекції – заокруглення і згладжування гострих кутів.
Зверніть увагу наскільки ефектно виглядає це рішення. Починаючи від силуету вирізів в скляних вітринах, злегка закругленою верхній частині фасадів, і закінчуючи декоративним вирізом на фасаді. Все зроблено тонко, красиво і гармонійно.

Як завжди не забута і ергономіка. Всі меблеві елементи системи Linate (Лінат), «нафаршировані» великою кількістю різноманітних скриньок, поличок і відділень. Особливо цікаво рішення внутрішнього простору за вузькими дверима високих вітрин. Також слід зазначити оригінальне асиметричне розташування декоративного вирізу на фасаді. У деяких елементах він продовжений і на бічні грані. Цікавий незвичайний журнальний столик, і велика навісна шафка.

Меблі Linate. Твій новий настрій!
У колекції Лінат, використані ерногомічні ручки зі зручиим вирізом для користування

До речі, колекція Linate (Лінате), увійшла в трійку кращих меблевих колекцій 2013 року, на конкурсі DOBRY DESIGN 2013. На цей раз, дизайнери компанії Wojcik (Войчик), зробили справді велитнгський крок вперед. Новий рівень якості в поєднанні з модними кольорами зробили свою справу. Лінат виглядає як продукт преміум-сегменту. Але в питанні ціноутворення Войчик залишився Войчиком. Ціни, як і раніше, демократичні.

Меблі Linate. Твій новий настрій!
Усі елементи колекції Linate мають гарні функціональні можливості для зберігання