Меблі Forte
Меблі Forte - 1 » Агата Меблі
FORTE MEBLE
Меблі Forte – потужне європейське виробництво, що вже понад 28 років займає лідерські позиції на меблевому ринку. До складу компанії Meble Forte входить 6 виробничих комплексів, що виготовляють величезну кількість меблів. Продукція компанії експортується в 45 країн світу. У 2019 році оборот компанії склав понад 3,4 мільйони євро. Меблі цієї компанії добре відомі на українському ринку. З перших років свого існування, компанія активно просувалася на ринок України, а її продукція завжди користувалася величезним попитом. Перш за все, меблі Forte цінувалися за стиль та актуальність. Покупець завжди мав гарний вибір корпусних меблів з різноманітним дизайном. Варто зазначити, що продукція компанії завжди відрізнялася помірними цінами та високою якістю.

На сьогоднішній день компанія пропонує десятки модних меблевих колекцій, серед яких немало таких, що вже стали справжніми хітами. Це такі відомі колекції як Tiziano, Bellevue, Farra, Kashmir, Locarno, Trass та багато інших.

КОЛЕКЦІЇ

Популярні колекції від компанії Forte Meble

Acazio (11)

Bellevue (25)

Havanna (7)

Hulon (1)

Julietta (6)

Kashmir (18)

L-Light (7)

Locarno (9)

Savona (8)

Starlet White (19)

Tiziano (16)

Tomasso (8)

Trass (9)

ПРО КОМПАНІЮ FORTE MEBLE

Меблі Forte - 28 » Агата Меблі

МЕБЛІ - ЦЕ ТЕ, ЩО МИ ЗНАЄМО

FORTE – один з найбільших європейських виробників самозбірних меблів. Меблі з пристрастю створюють польські та закордонні дизайнери. Дизайн адаптований до мінливих тенденцій ринку та очікувань найвимогливіших клієнтів. Упаковані меблі – це економічне придбання, проста доставка та легка збірка. FABRYKI MEBLI “FORTE” SA пропонує широкий асортимент меблів для їдальні, вітальні, спальні та молодіжної кімнати.

Меблі Forte - 30 » Агата Меблі

ВИРОБНИЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ

В даний час FORTE має п’ять сучасних виробничих підприємств, розташованих в Оструві-Мазовецькій, Сувалках, Білостоці та Гайнівці. Загальна виробнича площа фабрик становить 143 000 м², а площа складів – 103 000 м². Пропозиція товару пристосована до потреб ринку. Щороку до пропозиції вводиться майже 1500 нових дизайнів.

Меблі Forte - 32 » Агата Меблі

ПРОДУКТИ, ДОСТУПНІ ПО ВСІЙ ЄВРОПІ

За 27 років своєї діяльності FORTE запросив понад 4 500 компаній до групи своїх одержувачів, продаючи їх у понад 40 країн світу. Меблі FORTE представлені майже у всіх великих торгових мережах і в ряді хороших меблевих магазинів по всій Європі. На експорт припадає 80% продукції FABRYKI MEBLI “FORTE” SA – компанія має власні торгові організації на найважливіших ринках.

Меблі Forte - 34 » Агата Меблі

ЯКІСТЬ - ЦЕ ГОЛОВНЕ

Підтвердженням високої якості продукції FORTE є сертифікат ISO 9001 на проектування, виробництво та продаж меблів . Ми впроваджуємо політику якості відповідно до принципів, описаних у Політиці якості Fabryki Mebli “FORTE” SA Capital Group

Меблі Forte - 36 » Агата Меблі

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Використовуючи знання найкращих фахівців у країні та за кордоном, FORTE постійно стежить за зміною технологій. Він піклується про постійну модернізацію машинного парку окремих заводів та використовує новітні ІТ-системи. Завдяки сучасним рішенням, FORTE забезпечує своїх клієнтів високоякісною продукцією за вигідною ціною.

Меблі Forte - 38 » Агата Меблі

НЕ ТІЛЬКИ БІЗНЕС

Інвестування в людські ресурси, діяльність для дітей співробітників, співпраця з університетами, підтримка ініціатив місцевих громад, діяльність ФОНДУ АМФ «НАША ДОРОГА» чи дитячого садка «Жовтий слон» у компанії – лише деякі сфери діяльності, за допомогою яких FORTE розширює традиційне розуміння бізнесу.

ІСТОРІЯ

1992
Меблі Forte - 40 » Агата Меблі

У 1992 році, як частина процесу приватизації, Мацей Форманович купує Fabryka Mebli в Острув-Мазовецькій та перетворює фабрику, що не працює, на одну з найсучасніших меблевих компаній в Європі.
Компанія MÖBELVERTIEB FORTE GmbH заснована у місті Брилон, Німеччина, займаючись комерційними послугами FORTE на німецькому ринку.

1993
Меблі Forte - 42 » Агата Меблі

FORTE купує Сувальський завод меблів у Сувалках і відкриває там свій другий завод.

1995
Меблі Forte - 44 » Агата Меблі

Ще рік розширення потужностей. FORTE набуває 100 відсотків. акції в комерційній компанії MEBLE POLONIA із головним офісом у Вроцлаві та FORTE Styl у Бранщику.

1996
Меблі Forte - 46 » Агата Меблі

Перший лістинг акцій FABRYKI MEBLI ``FORTE`` SA на основному ринку Варшавської фондової біржі.

1998
Меблі Forte - 48 » Агата Меблі

Придбання іншого заводу, що виробляє продукцію для FORTE. Завдяки частковій купівлі акцій Białostockie Fabryki Mebli SA, FORTE збільшує свої виробничі потужності ще на 24000 м2.

1999
Меблі Forte - 50 » Агата Меблі

У 1999 році фабрика в Гайнівці, створена на базі одного з найстаріших і найбільших заводів деревообробної промисловості в країні, приєдналася до групи заводів FORTE як дочірнє підприємство.

2001
Меблі Forte - 52 » Агата Меблі

В Україні, в місті Артіомськ, на базі діючої української державної компанії ``Artiemowskmebel``, створюється виробничо-торгова компанія FORTE UKRAINA.

2002
Меблі Forte - 54 » Агата Меблі

У Словаччині створена компанія FORTE SK, яка займається оптовою торгівлею меблями групи FORTE.

2004
Меблі Forte - 56 » Агата Меблі

Компанія FURNEL SA із головним офісом у Гайнувці та виробничими заводами в Гайнувці та Перемишлі приєднується до FABRYK MEBLI ``FORTE`` SA Capital Group

2005
Меблі Forte - 58 » Агата Меблі

Група FORTE інвестує у розвиток нових торгових мереж. У 2005 році розпочали свою діяльність три іноземні дистриб'юторські компанії, в яких FABRYKI MEBLI ``FORTE`` SA володіє 100% акцій: FORTE Furniture Ltd. (Великобританія) - обслуговування британського та ірландського ринку, FORTE Mobilier (Франція) - обслуговування французького ринку, FORTE Iberia (Іспанія) - обслуговування іспанського та португальського ринку.

2006
Меблі Forte - 60 » Агата Меблі

Злиття FORTE з Білостоцькими Фабриками Меблі SA та ``FURNEL`` SA

2007
Меблі Forte - 62 » Агата Меблі

Компанія FORTE MÖBEL AG зі штаб-квартирою в Баарі, Швейцарія, та асоційована компанія Kwadrat Sp. z o. o. із місцезнаходженням у Бидгощі.

2007
Меблі Forte - 64 » Агата Меблі

У відділенні FORTE у Гайновці запускається проект Central Packaging Okuć. Повністю автоматизована лінія постачає комплекти меблевої фурнітури на всі заводи FORTE. Модернізація виробничих ліній у всіх філіях FORTE, придбання, серед іншого машини для автоматичного пакування продуктів, а також форматування та обгортання.

2012
Меблі Forte - 66 » Агата Меблі

Запуск сучасного виробничого відділу на заводі в Оструві-Мазовецькій під назвою C +, який підтримує виробництво невеликих серій меблів.

2015
Меблі Forte - 68 » Агата Меблі

Сучасний логістичний центр зі складським складом будується у філії FORTE в Оструві-Мазовецькій.

2016
Меблі Forte - 70 » Агата Меблі

Восени FABRYKI MEBLI ``FORTE`` SA ініціювала найбільшу інвестицію в історії компанії та одну з найбільших інвестицій польського бізнесу за останні роки. У Спеціальній економічній зоні Сувалки буде побудований новий склад, завод з виробництва ДСП та меблева фабрика з логістичною інфраструктурою.

2018
Меблі Forte - 72 » Агата Меблі

Сувалки, 12 квітня 2018 р. - FORTE відкриває завод з виробництва ДСП в спеціальній економічній зоні Сувалки. Це перший етап інвестицій загальною вартістю понад 700 мільйонів злотих. До 2020 року на наступних етапах буде побудована п'ята меблева фабрика FORTE, під будівництво якої сьогодні закладено наріжний камінь.

успіх та визнання

НАГОРОДИ

Найкращі в дизайні, розвитку, патрнерстві та веденні бізнесу