Меблі для вітальні

Колекція меблів Tomasso

Колекція меблів Tomasso

Колекція меблів Tomasso – новинка від торгової марки Forte Meble (Польща). Але цього разу новинка непроста. Насправді, Tomasso – це продовження успішної історії колекції Tiziano, яка отримала величезну популярність на ринку Європи та України. Цілком логічно, що варто було спробувати зробити другу версію, але уже в іншому кольорі.

Колекція меблів Tomasso Меблі Форте в Україні

Для цієї програми було обрано два кольори. Білий глянець – для фасадів та дуб нордичний сірий, з вкрапленнями чорного в елементах текстури – для корпусу.

Маємо визнати, що версія з новими кольорами заслуговує на увагу. Колекція Tomasso виглядає більш витончено та елегантно. Ймовірно, вона краще пасуватиме для мінімалістичних інтер’єрів.
Нові кольори докорінно змінили сприйняття колекції. Тепер елементи виглядають виразніше.

Меблі Tomasso Томассо. Польща. Фабрика меблів Forte

Зовсім по-новому сприймається декоративна вставка на фасадних частинах. Контраст зробив свою справу – декоративні вставки стали центром уваги.
Декоративне освітлення внутрішнього простору отримало новий характер. Воно виглядає холоднішим і більш витонченим.

Меблі Томассо. Фабрика Форте. Польща

Колекція меблів Tomasso складається з одинадцяти меблевих елементів, чого цілком вистачає для створення функціонального інтер’єру сучасної вітальні.
У дизайні не передбачено ручок – усі двері та шухляди відкриваються натискуванням. Декоративні вставки зроблено рель’єфними – це відчувається на дотик.

Меблі у вітальню. Колекція Tomasso. Меблі Форте

Сподіваємося, що меблі Томассо отримають прихильність покупців і відкриють нові можливості для створення прекрасних інтер’єрів.