Відображаються усі з 3 результатів

Show sidebar
NOVI NVIV01L Вітрина 2d1s
Закрити

Novi NVIV01L Вітрина 2d1s

8410 грн
Габаритні розміри: Ширина: 62 см. Висота: 198.5 см. Глибина: 42.2 см. Колір: Альпійський білий супермат
NOVI NVIS03 Шафа кутова 2D
Закрити

Novi NVIS03 Шафа кутова 2D

16356 грн
Габаритні розміри: Ширина: 103.3 см. Висота: 198.5 см. Глибина: 103.3 см. Колір: Альпійський білий супермат
NOVI NVIK05 Тумба до ліжка
Закрити

Novi NVIK05 Тумба до ліжка

2320 грн
Габаритні розміри: Ширина: 54 см. Висота: 46 см. Глибина: 42.2 см. Колір: Альпійський білий супермат

Дитяча Novi – особливості та переваги

Дитяча Novi – це проста, елегантна форма, яка, безсумнівно, переживе випробування змін тенденцій. Гладка поверхня білих фасадів розбита жолобленими смужками одного кольору, що створює візитну картину всієї колекції. Традиційні ручки замінено зручною системою без ручок. Повністю висувні висувні ящики, синхронні напрямні в таблиці та високоякісні матові фасади з МДФ забезпечать вам акуратність та охайність. Універсальність твердих речовин дозволяє облаштувати вітальню, їдальню та

Матові фасади чудово поєднуються з ніжними, пастельними кольорами стін, а також сміливими, насиченими кольорами та оздобленням. Їх універсальність дозволяє необмежену кількість облаштувань практично в будь-якій кімнаті. Їх велика перевага полягає в тому, що їх легко тримати в чистоті, більше не видно відбитків пальців!

Дитяча Novi (MebleWojcik) можна побачити та замовити в наших дилерських салонах в наступних містах: Київ, Біла Церква, Борщів, Вараш, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець подільський, Краматорськ, Кременчук, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Могилів-Подільский, Нетішин, Ніжин, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Полтава, Рівне, Сарни, Стрий, Суми, Тернопіль, Тячів, Харків, Херсон, Хмельницький, Хмільник, Черкаси, Чернівці, Чернігів.