ОПЛАТА

Оплата товарів здійснюється у національній валюті (гривня)  і виключно у безготівковій формі.

Після перевірки Замовлення нашим менеджером і узгодження усіх деталей пов’язаних з термінами та способами доставки, Покупець отримує рахунок на оплату на електронну пошту, чи іншим зручним способом. Рахунок на оплату має обмежений термін дії – 3 робочих дні. Якщо протягом цього періоду він не буде оплачений, Замовлення анулюється.

Оновленне замовлення може бути з іншими цінами, якщо у даному періоді відбулися зміни курсу гривні до інших валют.

ЗАМОВЛЕННЯ

До моменту оплати Замовлення вважається попереднім прорахунком і не дає жодних підстав для початку роботи по даному замовленю. При відсутності оплати протягом 3-х робочих днів, Замовлення анулюється.

ДОСТАВКА

Доставка замовлень відбувається у спосіб, про який існує домовленість з Покупцем. Доставка можливо Самовивозом з нашого складу, а також перевізниками Нова Пошта, Міст Експрес, Делівері та іншими, доступними в регіонах перебування Продавця та Покупця. Доставка перевізником відбувається за рахунок Покупця. Вартість доставки не входить у вартість товару.

Безкоштовна доставка товару можлива в особливих випадках (акції, розпродажі і т. ін) . Інформація про безкоштовну доставку у таких випадках буде на сторінках товару, або на сторінках з повідомленнями про акцію.

ОТРИМАННЯ

При отриманні товару Покупець має перевірити кількість упаковок, а також візуально цілісність кожної упаковки з товаром.

У випадку виявлення суттєвих пошкоджень при транспортуванні перевізником, необхідно у відділенні перевізника, чи у присутності кур’єра розпакувати товар і перевірити цілісність товару. При виявленні механічних пошкоджень, які могли виникнути внаслідок транспортування, про це потрібно скласти акт, у відповідності з умовами доставки кожного конкретного перевізника.

При виявлені пошкоджень товару, після отримання,  і при умові відсутності зовнішніх механічних пошкоджень упаковки, потрібно зв’язатися з менеджером для оформлення документів по рекламації. Важливо! Для заміни пошкоджених товарів чи деталей, обов’язковою умовою для обміну є відсутність слідів монтажу на деталях.